Pirates of the Caribbean zijn de bekendste boeven van de zee. Maar vlak ook kapitein Haak niet uit. Ooglappen, gouden oorringen, smoezelig, houten been, flessen rum, papegaai op je schouder, doodskoppen, zwart, rood en wit. Verkleed je met deze piratenkleding en wordt heel even een piraat van de woeste zee. Dat piraterij niet alleen voor mannen is, bewijst deze jurk. Zijn piraten niet helemaal jouw ding? Dit jurkje past ook keurig bij Ladie Marian van Robin Hood. 1 exemplaar – art.nr. 10090 – Maat ca. 40
Bereikbaarheid Bonte Koe Verhuur
Er zijn langdurige werkzaamheden aan de N468. Afwisselend is de Molenweg, Oostgaag of Gaagweg (gedeeltelijk) afgesloten.
Momenteel is Bonte Koe Verhuur vanuit de richting van Schipluiden, A4 en Den Hoorn niet rechtstreeks te bereiken.
De enige route is via de kant van de Westgaag & Oostgaag.
Bezoekers uit de richting van Maasland, Maassluis, Vlaardingen en Rotterdam moeten kiezen voor de A20, afslag Maasdijk. Daarna hun route vervolgen via Coldenhovelaan, Burgerweg, Westgaag en Oostgaag.
De Maaslandse Molenweg hanteert eenrichtingsverkeer met toegang vanaf de Oostgaag.
Natuurlijk mag je bellen/Whatsappen voor de laatste stand van zaken. 0613408505